Demir Bükme Makinaları | Demir Bükme Makinası MCB-DS20

Demir Bükme Makinası, İnşaat Demiri Bükme Makinası, Etriye Demir Bükme Makinesi, Otomatik Demir Bükme Makinası, Hidrolik Demir Bükme Makinesi, Dijital Demir Bükme Makinesi, Demir Bükme Makinesi Fiyatları, Demir Bükme Makinası Ankara Demir Bükme Makinası MCB-DS20

Demir bükme makinesi tork sistemi ile güçlendirilmiş inşaat demiri bükme işlerinde kullanılan elde taşınabilir portatif bir makinadır. Demir bükme makinası otomatik şanzumanlı olup,sabit göbeklidir. Dijital ekranı açı ayarlarının yapılmasına müsaittir. Ölçü kaydırmaz net ölçü almayı sağlar. Demir bükme makinesi swich pimi kullanmadığından atlama yapmaz ve şanzımana zarar vermez. Diğer modellerden farkı pim kullanmaz sağ-sol ve otomatik-manuel çalışma özelliğine sahiptir. Demir bükme makinası dijital ekran üzerinden ayarlanıp etriye yapma özelliğine sahiptir. Makina günlük olarak 8-10-12 çaplarda 3000-4000 etriye yapma kapasitesine sahiptir.

MCB-DS20 Teknik Özellikler
En 50 cm
Boy 45 cm
Yükseklik 90 cm
Ağırlık 70 kg
Motor Gücü 1,5 kw
Çalışma Voltajı 380 W - 220 W
Demir Bükme Makinası MCB-DS20 dijital kontrollü otomatik hidrolik portatif inşaat demiri ve satılık etriye demiri büküm makinaları imalatı, üreticisi ve fiyatları.