Demir Bükme Makinaları | Demir Bükme Makinası MCB-BK36

Demir Bükme Makinası, İnşaat Demiri Bükme Makinası, Etriye Demir Bükme Makinesi, Otomatik Demir Bükme Makinası, Hidrolik Demir Bükme Makinesi, Dijital Demir Bükme Makinesi, Demir Bükme Makinesi Fiyatları, Demir Bükme Makinası Ankara Demir Bükme Makinası MCB-BK36
Demir Bükme Makinası MCB-BK36 dijital kontrollü otomatik hidrolik portatif inşaat demiri ve satılık etriye demiri büküm makinaları imalatı, üreticisi ve fiyatları.
, Demir Bükme Makinası MCB-BK36

Demir bükme makinelerimiz yerleşik olmayan inşaat sahaları için problemsiz çalışma sağlamaktadır. Sağ ve soldan çalışma otomatik ve manuel çalışma büküm aparatları sayesinde istenilen büküm rodosunu net elde etme düzensiz elektrik akımı düşünülerek tele mekanik 24 V elektrik panosu monte edilmiş, gerektiğinde frenleme yapılması sağlamak için manyetik ŞOKLAMALI fren monte edilmiştir, İndiksiyonla 60 hokver sertlik elde edilmiştir. Aşınmaya karşılık aktarmalı 2 şanzumanlıdır. Direk redüktörlü değildir. Demir bükme makinemiz butonlu sistem olup, pilye butonu, gönye butonu, kanca butonuna ilave olarak otomatik etriye butonu ve otomatik çiroz butonu ilave edilmiştir. Bu butonlar sayesinde demir bükme makinesi bir kere ayar yapıldıktan sonra işlem bitene kadar makine etriye veya çiroz makinesi halini almaktadır. Makinenin bir diğer özelliği de makine gün içinde yapılan büküm adetlerini hafızasına alarak sayar, istenildiği takdirde iş emride verilebilir.

MCB-BK36 Teknik Özellikler
Bükme Kapasitesi
Adet
Çelik Mukavemeti
 
45 kg/mm2
65 kg/mm
85 kg/mm2
1
ø32
ø28
ø24
2
ø20
ø18
ø16
En 70 cm
Boy 87 cm
Yükseklik 90 cm
Ağırlık 350 kg
Motor Gücü 3 kw
Çalışma Voltajı 380 volt

Demir Bükme Makinası MCB-BK36 dijital kontrollü otomatik hidrolik portatif inşaat demiri ve satılık etriye demiri büküm makinaları imalatı, üreticisi ve fiyatları.