Demir Bükme Makinaları | Demir Bükme Makinası MCB-BK26

Demir Bükme Makinası, İnşaat Demiri Bükme Makinası, Etriye Demir Bükme Makinesi, Otomatik Demir Bükme Makinası, Hidrolik Demir Bükme Makinesi, Dijital Demir Bükme Makinesi, Demir Bükme Makinesi Fiyatları, Demir Bükme Makinası Ankara Demir Bükme Makinası MCB-BK26

Demir bükme makinelerimiz yerleşik olmayan inşaat sahaları için problemsiz çalışma sağlamaktadır. Sağ ve soldan çalışma otomatik ve manuel çalışma büküm aparatları saye¬sinde istenilen büküm rodosunu net elde etme düzensiz elektrik akımı düşünülerek tele Mekanik 24 V elektrik panosu monte edilmiş gerektiğinde frenleme yapılması sağlamak için manyetik ŞOKLAMALI fren monte edilmiştir, İndiksiyonla 60 hokver sertlik elde edilmiştir aşınmaya karşılık aktarmalı 2 şanzumanlıdır. Direk redüktörlü değildir. Demir bükme makinemiz butonlu sistem olup, pilye butonu, gönye butonu, kanca butonuna ilave olarak otomatik etriye butonu ve otomatik çiroz butonu ilave edilmiştir. Bu butonlar sayesinde demir bükme makinesi bir kere ayar yapıldıktan sonra işlem bitene kadar makine etriye veya çiroz makinesi halini almaktadır. Demir bükme makinesinin bir diğer özelliği de makine gün içinde yapılan büküm adetlerini hafızasına alarak sayar, istenildiği takdirde iş emride verilebilir.

MCB-BK26 Teknik Özellikler
Bükme Kapasitesi
Adet
Çelik Mukavemeti
 
45 kg/mm2
65 kg/mm
85 kg/mm2
1
ø22
ø20
ø18
2
ø14
ø12
ø10
En 52 cm
Boy 64 cm
Yükseklik 90 cm
Ağırlık 150 kg
Motor Gücü 2 kw
Çalışma Voltajı 380 volt
Demir Bükme Makinası MCB-BK26 dijital kontrollü otomatik hidrolik portatif inşaat demiri ve satılık etriye demiri büküm makinaları imalatı, üreticisi ve fiyatları.